از ويژگى هاى برنامه معرفى حدود 2500 كتاب درباره امام زمان (عج) به زبان فارسى و عربى به همراه امکان دسترسی به معرفی مختصر و فهرست بیش از 1500 عنوان از آنها مى باشد تا زمينه هاى تحقيق بيشتر را براى محققان و پژوهشگران آماده نمايد.

عنوان : با کلیک بر روی گزینه عنوان برنامه کتاب های داخل بانک را طبق عنوان کتاب برای شما لیست می کند . که با کلیک بر روی هر عنوان مشخصات کتاب برای شما نمایش داده می شود

مؤلف : کتاب بر اساس نام مؤلف و نویسنده کتاب برای شما نمایش داده می شود . با کلیک بر روی نام هر مؤلف یا نویسنده کتاب های تالیف شده توسط مولف در بخش لیست کتابها نمایش داده می شود .

ناشر :  در این بخش نیز کتابها بر اساس نام ناشرین لیست می شود .

جستجو : شما می توانید در این قسمت عملیات جستجو را طبق انتخاب هر کدام از گزینه های مشخص شده در این پنجره انتخاب نمایید . به عنوان مثال اگر به دنبال عنوان کتابی هستید ابتدا زبانه عنوان را انتخاب نموده سپس کلمه یا عنوان کتاب خود را تایپ نمایید در آخر بر روی گزینه تایید کلیک کنید برنامه شروع به جستجو در بین عنوان کتابها می نماید .  به همین ترتیب می توانید هر یک از زبانه های این پنجره از قبیل نویسنده ، ناشر ، مترجم ، تاریخ نشر و موضوع کتاب را انتخاب نموده و عملیات جستجو را انجام دهید .